Adresář firem

Živéobce.cz

V případě, že máte zájem o umístění své firmy do adresáře firem působících v Přezleticích, zašlete prosím kontakní údaje, stručný popis a případně i logo na admin@prezletice.cz.

Auto Koba

  • tel.: 286 853 971

Autolaky K+K

  • tel.: 286856396

Autoopravna Šiller

Bevande s.r.o. – víno, grappa z Itálie

Společnost Bevande dováží již od roku 2006 širokou nabídku italského vína a italských destilátů. Skladem ve Vinoři máme Prosecco, Pinot Grigio, Chardonnay, Merlot, Cabernet, vína z Trentino, toskánské vína jako Chianti Classico, vína ze střední Itálie. Nabídka vína ve větším balení „bag in box“ s velmi přijatelnou cenou od 80Kč /1litr, sladší vína jako Fragolino, Lambrusco.
Z řady likérů a destilátů vynikající Bombardino, Limoncello, Hruškovice Williams a zhruba 30druhů italské pálenky grappa. Dále pak široká nabídka balsamikových octů z rodinné firmy poblíž MODENY.

Zboží se dá vyzvednout jak v Přezleticích (po dohodě), tak i ve skladu ve Vinoři.

D.L.SERVIS s.r.o.

Stavební společnost.

ElektroSERVIS Hanzlík

novostavby-dřevostavby-rekonstrukce

Hačer - zakázková výroba nábytku

Firma Hačer se již téměř 20 let zabývá zakázkovou výrobou atypického nábytku. Více informací o společnosti a její historii se dozvíte na našich stránkách.

Interierprojekt

  • tel.: 286 851 855

Intexpo propagace

Mandl „U Křenů“

  • adresa: Horní náves 45, Přezletice, 250 73
  • tel.: 722 919 024

Martin Zajac - malby a nátery

Jsem vyučený malíř, lakýrník fungující na trhu od roku 2001. Nabízím komplexní malířský a lakýrnický servis. Vymaluji váš byt, dům, školu, nebo třeba jen jeden pokoj. Dále nabízím lakýrnické a natěračské práce. Prohlídka a cenová kalkulace zdarma.

Masáže Jana Toulcová

Relaxační masáže, které Vám pomohou uvolnit se, zregenerovat unavené svaly, odpočinout si a načerpat nové síly do dalších dní.
Masáže: Klasická relaxační, indická, medová, Breussova, plosky nohy, dále baňkování, cvičení SM systém, Dornova metoda. Termín masáže je třeba sjednat předem.

Ošetření rukou, manikúra, nehtová modeláž – Lucie Jelínková

Pedikúra a manikúra

Petr Kononov

Finanční poradenství v oblasti pojištění, financí a penzí. Pokud máte zájem a chcete ušetřit své peníze a svůj čas.

Pokrývačství Špánek

  • tel.: 286 853 807

Restaurátorský ateliér Šubrt & syn

Slaboproudé instalace Pergler

Instalace, opravy společných televizních antén a rozvodů, rekonstrukce STA pro digitální vysílání, zabezpečení objektů - EZS, kamerové systémy, domovní telefony, videotelefony, komplexní řešení rozvodů a technologií v RD, bytových domech, administrativních budovách, hotelech a průmyslových budovách.

R&T Studio - Mgr. Romana Zikmundová

Speciálně pedagogické poradenství, programy pro před/školáky, školní zralost, pozornost, soustředění, diagnostika, logopedická prevence, poradenská činnost.

Ruve auto

Satelitní televize - prodej, montáž, servis

Schneiberk práce všeho druhu

  • tel.: 723 664 747

Sportbeton

Strojní zemní práce Heinsch

UPcom

Prodej, servis a aplikace výpočetní techniky

Váš Majordomus

Správa a údržba nemovitostí, drobné opravy, mytí oken, pokládka obkladů a dlažeb, montáže nábytku, opravy elektro, služba hodinového manžela. Vše, co potřebuje Vaše nemovitost, ať je to dům, byt, nebo chata, od drobné údržby, až po rekonstrukci, zajistíme k Vaší plné spokojenosti.

Vendula Mesnerová, cukrářská výroba

Svatební dorty,narozeninové dorty, 3D dorty, zákusky, mini dezerty, svatební koláčky, makronky, vánoční cukroví